Close

Our Services

Our services run deep and are backed by over ten years of experience.

Your service title

Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.

Your service title

Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.

Your service title

Give us a brief description of the service that you are promoting. Try keep it short so that it is easy for people to scan your page.

Kontakt

Besøk oss

Hovedkontoret ligger på Mosanden Næringspark i Trysil (industriområdet) 

Kommer du langs veien til industriområdet nordfra, er Tepas de første industribyggene du kommer til. Tepas Kompetanse ligger da på venstre side av veien (se kart nederst på siden).


Hovedkontoret i Trysil: 

Vestsidevegen 51, 2420 Trysil.
Tlf. 62 45 18 80

Avdeling Elverum: 

Storgata 10, 2408 Elverum.
Tlf. 62 43 55 60


Irene Stengrundet

Daglig leder – Tepas Kompetanse

Tlf. 957 54 759

irene.stengrundet@tepas.no


Svein Hugstmyr

Veileder – Elverum 

Tlf. 977 40 844

svein.hugstmyr@tepas.no

Frode Flathagen

Salgs og markedsleder – Elverum

Tlf. 414 01 429

frode.flathagen@tepas.no

Unni Lillehagen

Veileder – Elverum

Tlf. 907 81 129     

unni.lillehagen@tepas.no

Vidar Skaret

 Avd.leder – Vestad, Elverum

Tlf. 970 37 759    

vidar.skaret@tepas.no

Lajla Eggen

Veileder – Trysil

Tlf. 62 43 55 60

lajla.eggen@tepas.no

Anne Nymoen

Veileder – Elverum

Tlf. 928 64 688

anne.nymoen@tepas.no

Solfrid Ekra

Veileder – Trysil

Tlf. 996 35 577

solfrid.ekra@tepas.no

Jonny Kjernmoen

Grafisk/Web/Multimedia – Trysil

Tlf. 917 68 458

jonny.kjernmoen@tepas.no

Tepas Kompetanse - Trysil:

Tepas Kompetanse - Elverum: